Aktuality

Domů / Aktuality

Změny v programu

Plánované divadelní představení Láska a párečky se ze zdravotních důvodů překládá na nový termín 16. února 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Z provozních důvodů na straně hostujícího souboru uvedeme plánované představení Bláznovy zápisky v náhradním termínu 22. dubna 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení.

Pokračovat ve čtení

Promítání (nejen) pro seniory

Od září najdete každé první úterý v měsíci v programu speciální odpolední filmové představení. Projekce budou začínat již od 14 hodin, tak abychom i v zimě končili vždy za světla a diváci se mohli pohodlně dostat domů. Vybírat budeme nové tituly, které jsou krátce po premiéře, ale za nižší cenu než je u večerní promítání.

Pokračovat ve čtení

Předprodej na říjen

V úterý 17. srpna začíná předprodej vstupenek na měsíc říjen.

Pokladna divadla je do konce srpna otevřená každé úterý a čtvrtek od 16 do 19.30 hod., od 1. září každý všední den od 16 do 19 hod. a vždy hodinu před každým představením. Vstupenky je možné kupovat také on-line.

Pokračovat ve čtení

COVID 19 - pravidla pro návštěvu divadla a kina

Ministerstvo zdravotnictví zrušilo od pátku 23. 7. 2021 možnost prokazovat se na kulturních akcích čestným prohlášením o absolvování testu v zaměstnání. Diváci nyní musí mít potvrzení o prodělání nemoci, očkování, nebo negativní test provedený v odborném zařízení.

Pokračovat ve čtení

Karel má nový termín

Dlouho očekávaný film Karel konečně přichází do kin. Nový termín promítání v Horních Počernicích je úterý 12. října. Vstupenky z původně plánovaného uvedení (říjen 2020) zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

Pokračovat ve čtení

Čas pod psa a koncert Karla Plíhala nové termíny

Snad již naposledy měníme termín uvedení divadelní hry Čas pod psa. Nový termín je úterý 21. září. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Koncert Karla Plíhala překládáme na 15. září. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Děkujeme za pochopení.

Pokračovat ve čtení

Přijďte na výstavu

Výstava Vladimíra Kočičky Ohlédnutí - hledání světla ve foyer divadla je opět přístupná. Po dlouhých týdnech, kdy obrazy a fotografie dělaly radost pouze nám, se můžete přijít potěšit i vy. Výstava je otevřená každý všední den od 9 do 16 hodin, vstup není zpoplatněn. Pokud budou dveře divadla zavřené, zazvoňte u pokladny, rádi vás pustíme dál.
Těšíme se na vaši návštěvu.
 

Pokračovat ve čtení