Aktuality

Domů / Aktuality

Emoční wellness - změna uvedení

Vzhledem ke stále přetrvávající nepříznivé epidemiologické situaci jsme se rozhodli koncert Ráchel Skleničkové a Evy Blažkové, uváděný pod názvem Emoční wellness, uspořádat prostřednictvím on-line živého streamu na platformě YouTube. Stream se bude vysílat 18. května od 19.30 hod. Vstupenky zůstávají v platnosti. Před konáním koncertu vám zašleme unikátní přístupový kód k vysílání.

Pokračovat ve čtení

Film Karel

Dokumentární film Karel uvedeme v nejbližším možném termínu. Přesné datum zatím nebylo distributorem stanoveno. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Děkujeme za pochopení.

Pokračovat ve čtení

Divadlo jak ho neznáte

Zažijte divadlo netradičně a podpořte jeho provoz v covidové době. Nabízíme vám nové zážitky, které vám divadlo může nabídnout. Zážitek kupte pro sebe nebo třeba věnujte jako dárek. Veškeré podrobnosti s vámi rádi vyřídíme v kanceláři divadla. Pište na e-mail divadlo@divadlopocernice.cz nebo volejte ve všední dny mezi 9 - 15 hod.

Pokračovat ve čtení

Příměstské tábory 2021

Na letní prázdniny jsme připravili čtyři různé příměstské tábory s divadelním a hudebním zaměřením. 
Děti během týdne zkouší různé divadelní nebo hudební techniky a postupy. V pátek v podvečer vystoupí veřejně na jevišti a vyzkouší si, co se během týdne naučily. Celý týden se na představení (vystoupení) připravují, není tedy možné děti přihlásit jen na jednotlivé dny.

Pokračovat ve čtení