Divadlo jak ho neznáte

Domů / Divadlo jak ho neznáte

Divadlo jak ho neznáte

Zažijte divadlo netradičně a podpořte jeho provoz v covidové době. Nabízíme vám nové zážitky, které vám divadlo může nabídnout. Zážitek kupte pro sebe nebo třeba věnujte jako dárek. Veškeré podrobnosti s vámi rádi vyřídíme v kanceláři divadla. Pište na e-mail divadlo@divadlopocernice.cz nebo volejte ve všední dny mezi 9 - 15 hod. na tel.: +420 281 920 326

Vaše poprvé na prknech, která znamenají svět

Stojící žena u oknaPod vedením režisérky Barbory Jelínkové si připravíte monolog (případně dialog), který nazkoušíte a vypilujete, tak abyste ho mohli prezentovat na jevišti. Do hlediště si sezvete rodinu a přátele a předvedete jim své herecké umění, které možná dosud nikdo neobjevil. Na váš velký večer vám půjčíme kostým a rekvizity, budete mít k dispozici jeviště i hlediště, divadelního technika, který vás správně nasvítí a především svou režisérku, která vám bude oporou. Vyzkoušejte si pocit, který se dá zažít jen na divadelním jevišti.

Cena za 4 – 6 hodin zkoušení + představení 4.000 Kč

 

Představení z režijní kabiny

Detail na mikrofon a mixážní pultVyužijte možnost zažít divadlo z netradičního pohledu a zároveň nakoukněte pod ruce našim divadelním technikům. Uvidíte, jak se představení svítí, zvučí a možná i jaké to je, když se zachraňuje nějaká nečekaná situace. Zkrátka strávíte s našimi techniky celé představení v kabině a uvidíte, jaké je divadlo z druhé strany.

Cena pro jednoho hosta režijní kabiny 1.000 Kč