Emoční wellness on-line koncert

Domů / Emoční wellness on-line koncert

Emoční wellness on-line koncert


Vzhledem ke stále přetrvávající nepříznivé epidemiologické situaci jsme se rozhodli koncert Ráchel Skleničkové, uváděný pod názvem Emoční wellness, uspořádat prostřednictvím on-line živého streamu na platformě YouTube. Stream se bude vysílat 18. května od 19.30 hod. Vstupenky zůstávají v platnosti. Před konáním koncertu vám zašleme unikátní přístupový kód k vysílání.

KONCERT BUDE MOŽNÉ ZHLÉDNOUT NA ZÁKLADĚ ODKAZU, KTERÝ VÁM POŠLEME PO ZAKOUPENÍ VSTUPENKY.

Přijďte strávit hodinku a půl znějících pocitů. Na své si přijde každý milovník klasické hudby, uslyšíte skladby různých období od baroka po 20. století. Můžete se těšit na díla od G. F. Händela, L. van Beethovena, F. Liszta, C. Debussyho a V. Nováka.
Ráchel Skleničková – klavír, Eva Blažková – zpěv

Péče o duši není nikdy dost, zvláště v této době.

Ráchel Skleničková svým posluchačům vzkazuje: „Měla se mnou zpívat ještě má spolužačka a velmi dobrá kamarádka Eva Blažková, které její školní a rodinné záležitosti nakonec nedovolují se koncertu zúčastnit. Domluvily jsme se, že až se na její straně situace zklidní, velmi ráda přijede zazpívat. Kdo ví, třeba se už právě tato akce bude moci konat naživo a vy ji tím pádem budete moci vidět a slyšet osobně. Než se však tak stane, budu hrát za dvě a věřit, že si koncert neméně užijete. Bude to totiž pouhý týden před mým vlastním magisterským absolventským koncertem, kde hodlám vystupovat s tímtéž programem a vy tak budete mít tu čest vyslechnout si ho v premiéře.
Těším se na všechny příchozí.“

Po zakoupení vstupenky vám zašleme přístupový kód k živému vysílání na YouTube. Kód budeme zasílat hodinu před začátkem živého přenosu na e-mail z kterého byla zakoupená vstupenka. (kontrolujte prosím také hromadnou poštu a spam)

Pokud máte již zakoupené vstupenky a nemáte zájem o koncert v této podobě, dejte nám to prosím vědět na e-mail: divadlo@divadlopocernice.cz

Zde si můžete poslechnout rozhovor s Ráchel Skleničkovou.

 


Detaily
Typ pořadu: Koncert
Přístupnost: Není omezeno
Délka: 90 minut
Přestávka: Ano
O pořadu
Určení pořadu: Neurčeno
Organizace
Hrají: Ráchel Skleničková

Termíny představení pořadu

Termín představení Vstupenky

(Přeloženo na )