FC Rudý lev

Domů / FC Rudý lev

FC Rudý lev

Z důvodu nemoci je představení zrušeno. Náhradní termín není stanoven. Vstupenky zakoupené v pokladně divadla vraťte do konce února opět v pokladně. Peníze za on-line koupené vstupenky vám automaticky vrátíme na účet.
Děkujeme za pochopení.

Co se může stát ve fotbalové šatně! Ambiciózní trenér, mladý hráč a dlouholetý kustód o tom ví své. Výborná studie mužské ješitnosti, zoufalství a hrdosti od slavného autora Patricka Marbera je vtipná a dojemná zároveň. Hra z fotbalového prostředí i pro ty, kteří fotbalu vůbec nerozumí.

FC Rudý lev je protkán zručnou režií Filipa Nuckollse a nabízí svěží, vtipnou a svižnou sondu do vnímání loajality lidí, u nichž vše závisí na vzájemné důvěře, protože je fotbal nejen kolektivní záležitost, ale také dostupný prostředek pro zajímavý výdělek. Zda se dá uživit a žít v této leckdy morální žumpě, kde je vulgarita normou, je otázka provázející celou hru. Dá se dosáhnout svého cíle, pouze pokud jste kalkulující cynik nebo má šanci i zapálený nadšenec? To je jen jedna z dalších otázek, jež inscenace pokládá. Odpovědi si pak jistě každý bude hledat sám, ale pro mě je důležité utvrzení, že nejdůležitější je dělat věci s invencí vlastního srdce, což je mimochodem i znát na práci inscenátorů FC Rudý lev v Divadle v Celetné.” Lukáš Holubec (i-divadlo.cz)


Organizace
Autor pořadu: Patrick Marber
Režie: Filip Nuckolls
Produkce: Spolek Kašpar a Divadlo v Celetné
Hrají: Jan Zadražil
Jan Potměšil
Miloslav Tichý
O pořadu
Určení pořadu: Neurčeno
Detaily
Typ pořadu: Divadlo
Přístupnost: Není omezeno
Délka: 150 minut
Přestávka: Ano

Termíny představení pořadu

Termín představení Vstupenky

(Zrušeno)