Jedna noc

Domů / Jedna noc

Jedna noc

Příběh osudové lásky bývalého úspěšného muzikanta Adama a jeho ženy Elišky. Společně už v životě zažili nejednu pernou chvíli, ale navzdory tomu jsou pořád spolu. Jenomže to, co se stane jedné noci, během které se děj filmu odehrává, bude možná dosud nejtěžší zkouška jejich společného života. Kam až jsou ochotni zajít? A co byste pro lásku udělali vy?

Mám rád příběhy sevřené do úzkého prostoru a časového úseku,“ přiznává režisér David Laňka, jehož předchozí film Spolu se odehrál během dvou dnů. Nyní se vešel do jediné noci, v níž sleduje ztrátu sexuální intimity: „Dnešní mladí sice hledají lásku na celý život, ale obden spí s někým jiným“. Manžele hrají Vanda Chaloupková, známá například ze seriálu Slunečná, a Adam Ernest, jenž se vedle rolí v Kukačkách či Bodyguardech věnuje muzice. „Nebudeme si hrát na strážce morálky, ať si každý dělá se svým tělem, co chce. Spíš je smutné, že to někdo dělat musí,“ míní Ernest.

Režisér a scenárista Laňka stojí za celovečerním filmem Spolu (Veronika Žilková a Štěpán Kozub), ve kterém zpracoval téma rodin s handicapovanými členy, ale také za thrillerem Poslouchej, který se promítal na zahraničních filmových festivalech. Pro televizi Prima natočil seriál Hvězdy nad hlavou a komediální gangsterský seriál Bodyguardi. V současné době pracuje na filmu Útěk podle předlohy scenáristy a spisovatele Oty Hofmana.

 


Organizace
Režie: David Laňka
Hrají: Vanda Chaloupková
Adam Ernest
Pavlína Bajner
Jan Nedbal
Štěpán Jacenko
a další
O pořadu
Určení pořadu: Neurčeno
Země původu: Česko
Detaily
Typ pořadu: Film
Přístupnost: 15+
Délka: 90 minut
Přestávka: Ne

Termíny představení pořadu

Termín představení Vstupenky