Jeseníky - království horské divočiny

Domů / Jeseníky - království horské divočiny

Jeseníky - království horské divočiny

V režii Mariana Poláka vznikl dokument, který diváka provede všemi krásami Jeseníků. "Od divočících řek a potoků, přes rozsáhlé lesy, rozervané skály, houpavá rašeliniště až po nehostinné alpínské bezlesí. Tam všude potkáme unikátní rostliny a zvířata, přizpůsobená drsnému prostředí hor."

Po čtyři roky se místní filmaři tahali s těžkou technikou nepřístupným terénem, aby na kameru zaznamenali jedinečnou atmosféru divoké přírody, a to včetně zvířat, která běžnému turistovi zůstávají utajena pro svou plachost.

V případě zájmu můžeme film promítnout i v jiném termínu. V nabídce máme ještě filmy Planeta Praha (metodické listy pro 1. i 2. stupeň ZŠ) a Planeta Česko.

Vstupné: 70 Kč (pedagogický doprovod zdarma)
Vstupenky objednávejte na tel: 281 920 326 nebo na e-mailové adrese: drzmiskova@divadlopocernice.czdivadlo@divadlopocernice.cz
E-mailové objednávky jsou závazné.

Sál je bezbariérový.

Vstupenky objednávejte na tel: 281 920 326 nebo na e-mailové adrese: drzmiskova@divadlopocernice.czdivadlo@divadlopocernice.cz

E-mailové objednávky jsou závazné. Děkujeme, že si objednáváte vstupenky dle skutečného počtu dětí, případně se snažíte počty doplňovat z jiných tříd. Počet objednaných míst je nutné dodržet. Z důvodu nemoci je možné snížit objednávku maximálně o 10 %.

Vstupné můžete hradit převodem na základě vystavené faktury.

Představení je možné navštívit také individuálně po předchozí dohodě s paní Držmíškovou na tel: 281 920 326

 


Organizace
Režie: Marián Polák
O pořadu
Určení pořadu: Pro školy
Země původu: Česká republika
Detaily
Typ pořadu: Film
Přístupnost: Není omezeno
Délka: 51 minut
Přestávka: Ne

Termíny představení pořadu

Termín představení Vstupenky