Mimoni: Padouch přichází

Domů / Mimoni: Padouch přichází

Mimoni: Padouch přichází

Padoucha Grua všichni znají jako mistra zločinu. Teď se ovšem píšou sedmdesátá léta a Gru je zakomplexovaný dvanáctiletý kluk, který o takové kariéře zatím jen sní ve svém pokojíčku. Šťastnou náhodou jednoho krásného dne narazí na čtveřici naprostých Mimoňů (staří známí Kevin, Stuart, Bob a nováček Otto, což je Mimoň s rovnátky a akutní potřebou obejmutí). I když je to k neuvěření, rychle s nimi najde společnou řeč, postaví s jejich pomocí první padoušské doupě, zkonstruuje první zbraň a naplánuje první tajnou misi.

Cílem téhle akce je stát se členem Šílené šestky, což je mezi padouchy naprostá elita. Pro Grua jsou její členové absolutní ikony a životní vzory, a když je opustí jejich dosavadní lídr, legendární mistr bojových umění Wilda Kopanec, vycítí Gru šanci zabrat uvolněný flek. Pohovor na člena Šílené šestky však nejde vůbec dobře, místo toho, aby se stal jejím členem, má Gru najednou pět všehoschopných nepřátel na život a na smrt. Naštěstí má nové kamarády a ti ho ve štychu rozhodně nenechají. Pod vedením Mistryně Čou začnou trénovat kung fu, protože s Šílenou šestkou se po dobrém vyjít zkrátka nedá.

Film Mimoni: Padouch přichází je komedie plná akce, šílených nápadů, nakažlivého humoru a důležitých lekcí na téma pravé přátelství. Předchozí díl vidělo v českých kinech neuvěřitelných 850 tisíc diváků, a pokud k nim přičteme výsledky tří filmů uvedených pod značkou Já, padouch, blížíme se ke dvěma miliónům lidí, kteří se s Gruem a jeho žlutými mimoňskými kamarády už potkali v kině.

V českém znění: Jiří Lábus, Pavel Zedníček, Sandra Pogodová, Miroslav Hanuš, Jan Šťastný, Anna Brousková

Vstupné 140 Kč, dětské vstupné 120 Kč (vstupenky za sníženou cenu je možné koupit jen v pokladně divadla, která je otevřená ve všední dny od 16 do 19 hod. a vždy hodinu před každým představením).


Organizace
Režie: Kyle Balda
O pořadu
Určení pořadu: Pro děti
Znění: Dabing
Země původu: USA
Detaily
Typ pořadu: Film
Přístupnost: Není omezeno
Délka: 88 minut
Přestávka: Ne

Termíny představení pořadu