Sladký život

Domů / Sladký život

Sladký život

Hokejový reprezentant Rosťa Beran je borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti.  Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda, se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád.

Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly.  Pomáhá mu především Jindřich, seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet…

„Komediální zápletkou a hvězdným obsazením vynikajících herců chceme navázat na nejlepší tradice klasických a českých komedií. Úsměv, pozitivní emoce a dobrá nálada jsou v dnešní době plné zmatků a špatných zpráv důležitější než kdy jindy a já věřím, že náš film udělá divákům radost,“ slibuje režisér a producent Tomáš Hoffman, který stojí za takovými úspěšnými hity, jako jsou Ženy v běhuÚčastníci zájezduŽeny v pokušeníBezva ženská na krku a řada dalších osvědčených titulů.


Organizace
Režie: Tomáš Hofmann
Hrají: Vladimír Polívka
Petra Hřebíčková
Jan Cina
Alžběta Dolečková
Olivie Sulženková
Vojtěch Kotek
Hynek Čermák
Miroslav Táborský
Jenovéfa Boková
Zlata Adamovská
Tereza Kostková
Bohumil Klepl
Eva Leinweberová
Jitka Sedláčková
Jaromír Nosek
Martin Sitta
O pořadu
Určení pořadu: Neurčeno
Země původu: Česko
Detaily
Typ pořadu: Film
Přístupnost: Není omezeno
Délka: 102 minut
Přestávka: Ne

Termíny představení pořadu

Termín představení Vstupenky