Za vším hledej ženu

Domů / Za vším hledej ženu

Za vším hledej ženu

Středobodem příběhu jsou tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex, sympatická Marta a svéhlavá Irena. Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život.

Každá z nich má sen. Irena touží po vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si strašně moc chce povídat s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s opravdickým mužským... Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického šéfa velké nadnárodní firmy, do Alberta. Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. Naštěstí přicházejí na pomoc kamarádky Marta a Irena a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá… I ony v tu chvíli řeší vztahové peripetie. Irena neustále bojuje s nezájmem svého muže Martina, o její sen postavit dům, a nakonec i o ni samotnou. Z rozpadu tohoto vztahu má nakonec prospěch Marta, která si na rozdíl od Ireny s Martinem porozumí možná až moc…

Ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení. Když příběh spěje k happy endu, tak... a nebo to nakonec dopadne dobře?

 


Organizace
Režie: Miloslav Šmídmajer
Hrají: Hana Vágnerová
Marek Vašut
Tereza Krippnerová
Betka Stanková
Zlata Adamovská
Daniela Kolářová
Igor Orozovič
Marek Němec
Zuzana Pillman
Jiří Vyorálek
Albert Čuba
Marie Viková
Vladimír Polák
O pořadu
Určení pořadu: Neurčeno
Země původu: Česká republika
Detaily
Typ pořadu: Film
Přístupnost: 12+
Délka: 105 minut
Přestávka: Ne

Termíny představení pořadu

Termín představení Vstupenky